Menu
 
Адвокація (захист інтересів, «підштовхування», «пробивання») – це процес, спрямований на зміну політики, законів, нормативних актів та практик, які використовуються впливовими людьми, групами або установами.
 
Адвокація – це безперервний процес, спрямований на зміни ставлення, дій, політики та законів, шляхом здійснення впливу на посадових осіб, організації, системи та структури на різних рівнях з метою покращення становища людей, яких безпосередньо стосується ця проблема.
 
 
Шановні пацієнти!
 
Як ви знаєте, наша  організація вже майже п'ятнадцять років опікується питаннями захисту інтересів пацієнтів з метою забезпечення їхніх прав на доступ до ефективного, якісного і безпечного лікування, бере активну участь в розробці та громадському супроводі законодавчих та інших ініціатив, які зачіпають права та інтереси пацієнтів.
 
Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів здійснює ретельний аналіз чинного законодавства України, загальної ситуації в сфері охорони здоров'я, а також звернень громадян, з метою недопущення порушень прав та інтересів пацієнтів, попередження загроз для безпеки пацієнтів.
 
Оскільки лише наші з вами активні та погоджені дії можуть стати на заваді неправомірним рішенням і діям, ми розраховуємо на вашу підтримку нашої діяльності та вашу активну участь в сфері захисту прав та безпеки пацієнтів.
 
Як ви можете допомогти?
 
Зробити доброчинний внесок або допомогти у забезпеченні нашої щоденної діяльності
Дізнатися де потрібна ваша допомога саме зараз
Інформувати нас у встановленому порядку щодо порушень прав та інтересів пацієнтів
 
 
 
 
З повагою та побажанням міцного здоров’я,
 
Команда Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів
 
вгору