Menu

Тренінги з інфекційного контролю

Після вступу України до Ради Європи, 23.06.11 р. Комітетом Міністрів Ради Європи було затверджено План дій Ради Європи для України на 2011-2014рр. Вказаним документом(п.1.1.4) передбачено створення Плану дій з безпеки пацієнтів для України.

Для вирішення глобального завдання-забезпечення безпеки пацієнтів в Україні, виділяються пріоритетні напрямки управління ризиками для пацієнтів. Кожен з напрямків, в більшій чи меншій мірі, реалізується в Україні.

Детальніше ...

Перший національний конгрес із безпеки пацієнтів "Безпека пацієнта - безпека лікаря - безпека держави" (29-30 листопада 2012 р., м. Київ)

Всеукраїнська рада захисту прав та безпеки пацієнтів за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Ради Європи провели 29–30 листопада 2012 р. Перший національний конгрес із безпеки пацієнтів «Безпека пацієнта — безпека лікаря — безпека держави». Конгрес став першим в Україні науково-практичним заходом із широкого обговорення та розроблення нормативної бази, способів і методів реалізації міжнародних зобов’язань України у сфері охорони здоров’я, зокрема Національного плану дій із безпеки пацієнтів (далі — План), що необхідно створити до кінця 2013 р.
Детальніше ...

Європейський комітет з охорони здоров'я

                                                                                                     ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОМІТЕТ З ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

(CDSP)

 

 

КОМІТЕТ ЕКСПЕРТІВ З УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ ПАЦІЄНТІВ 

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

Запобігання шкідливим подіям у сфері охорони здоров’я, системний підхід

Детальніше ...

Рекомендації про управління безпекою пацієнтів та запобігання інцидентам у сфері охорони здоров'я

РАДА ЄВРОПИ

КОМІТЕТ МІНІСТРІВ

 

Рекомендація Rec(2006)7

Комітету міністрів державам-членам

про управління безпекою пацієнтів та запобігання інцидентам у сфері охорони здоров’я

Детальніше ...

Засідання робочої групи з розробки Національного Плану дій з безпеки пацієнтів на 2011 рік

18 – 19 листопада 2010 р. за участі Міністра охорони здоров’я України, Голови Департаменту охорони здоров’я Ради Європи, експертів Ради Європи, відповідальних фахівців МОЗ України, представників обласних управлінь охорони здоров’я, Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, представників інших громадських організацій та провідних медичних фахівців з України відбулося перше засідання робочої групи з розробки Національного Плану дій з безпеки пацієнтів.

Детальніше ...