Menu

ШКОЛА ВИЖИВАННЯ

ПРОСТІ РЕЧІ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ
Це потрібно знати кожному. Розкажіть вашим друзям, знайомим і рідним
Детальніше ...

Президія Ради інформує: вдалося припинити несанкціонований вплив на сторінку у мережі Фейсбук!

Президія Ради інформує, що завдяки активним заходам, вдалося припинити несанкціонований вплив на сторінку у мережі Фейсбук (див. публікацію на сайті організації від 02.10.2015 р.).
Детальніше ...

Офіційне повідомлення Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів (Рада) щодо проекту «Перший мобільний шпиталь ім. Пирогова»

 
Президія Ради офіційно інформує учасників та осіб, які брали участь в проекті «Перший мобільний шпиталь ім. М.І. Пирогова» (проект):
Детальніше ...

Прес-анонс

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ
“ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГЕМОФІЛІЇ”
представник України у Всесвітній Федерації Гемофілії, 
за підтримки
Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів
 
 
прес-анонс
Життєво важливі ліки для дітей:
бездіяльність і корупція МОЗ України
Детальніше ...

Зупинемо кровотечу совісті МОЗу України

 
Ліки для хворих на гемофілію за 30 днів.
 
Хворі на гемофілію та їхні близькі втратили надію на МОЗ України відносно забезпечення ліками для гемофілії тому вимушені безпосередньо донести свої вимоги до МОЗ України. Для цього хворі люди, багато з яких пересуваються за допомогою милиць та інвалідних візків зібралися на мітинг 07 жовтня 2015р. До Києва, з відчаю, оскільки інші методи діалогу вичерпані.
Детальніше ...

Тендер-праймеріз

Громадський комітет медичних закупівель

Оголошення

Запрошуємо взяти участь у тендер - праймеріз фармацевтичні та інші компанії, продукція яких може бути використана для діагностики, лікування на профілактики захворювань з метою допомоги Міністерству охорони здоров’я України, іншим органам державної влади, установам та закладам комунальної та державної форми власності в визначенні переможця державних закупівель у визначенні найкращої пропозиції

Детальніше ...

Громадський моніторинговий комітет з інфекційної безпеки

26.08.2015 р. розпочав свою діяльність Громадський моніторинговий комітет з інфекційної безпеки (КІБ).  Громадськість занепокоєна численними випадками інфікування громадян під час немедичних, інвазивних процедур і надання побутових послуг.

Детальніше ...

Ціна життя громадян України – 45 копійок в рік.

Повідомляємо про черговий випадок смертельної хвороби – ботулізму, який стався з молодою жінкою 25 років, матір’ю двох дітей: 3 місяці та 4 роки. Жінка потрапила до інфекційної лікарні в м. Біла Церква, Київської обл.

Детальніше ...

Увага! Термінове повідомлення!

Смертельні захворювання – вже виліковні

Інформуємо вас, що сироватка від ботулізму, укусів змій та правцю ввезені в Україну. З питань забезпечення доступу пацієнтів до необхідного лікування зазначених хвороб, звертайтеся, будь ласка, за телефоном (044) 587-99-61

Детальніше ...

Шановні волонтери Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів та проекту «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М.І. Пирогова»!

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 р. № 451 «Про затвердження Порядку здійснення публічного збору благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України», публічний збір благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України може здійснюватися особами, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені благодійної організації або на користь благодійної організації від власного імені (через благодійні організації).

Особи, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені благодійної організації, діють на підставі нотаріально посвідченої довіреності керівника благодійної організації або договору з благодійною організацією.

Детальніше ...

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів попереджає

Шановні друзі!
 
Повідомляємо вас, що в Україні все більше людей стає жертвами шахраїв, які за високу вартість розповсюджують спеціальні харчові продукти (наприклад, звичайний мед під виглядом лікарського засобу), так звані біологічно-активні додатки («чудодійні» пігулки, креми, мазі тощо) або пристрої невідомого походження приписуючи їм лікувальні властивості.
Детальніше ...

Історія спілкування Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів і Представництва "Евофарма АГ"

24-го грудня 2014 року Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів (Рада) оприлюднила відкритий лист щодо медичної шкоди та поведінки компанії Аллерган в Україні.

Нижче наводимо історію спілкування Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів і Представництва "Евофарма АГ"

Детальніше ...

Відкритий лист щодо медичної шкоди та поведінки компанії Аллерган в Україні

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів (Рада) звертається з цим листом до всіх зацікавлених осіб, які мають стосунок до пластичної та реконструктивної хірургії, естетичної медицини в Україні.
Детальніше ...