Menu

ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ПЕРЕДАЛО ПРОТИМАЛЯРІЙНІ ПРЕПАРАТИ

Сотні українців можуть розраховувати на якісне лікування у випадку захворювання на небезпечну хворобу.
 
Навесні 2016 року до Товариства Червоного Хреста України звернулось Міністерство охорони здоров’я України з проханням розглянути можливість надання гуманітарної допомоги по лінії Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в тому числі у вигляді протималярійних препаратів.
У зверненні було зазначено, що на той час в Україні склалася критична ситуація з імпортом лікарських засобів обмеженого застосування, оскільки вартість їх реєстрації в Україні значно перевищувала обсяги їхнього споживання.
Товариство Червоного Хреста України відразу почало працювати над пошуком донорів для поставки потрібного препарату – були проведені переговори та направлені листи до національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
В результаті, 30 січня 2017 року 50 упаковок по 100 ампул препарату хініну дигідрохлорид виробництва Лабораторії Ренадін, Франція, було отримано Товариством Червоного Хреста України від партнера по Міжнародному руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – Французького Червоного Хреста. А 3-го лютого Товариство Червоного Хреста України передало протималярійні препарати державному підприємству «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України».
 
 
вгору