Menu

Підтримати нас

Наші реквізити: ВБО "Рада захисту прав та безпеки пацієнтів"

Код ЕДРПОУ 26332886

Розрахунковий рахунок 26004799965078,

в ПАТКБ Правекс-Банк

МФО 380838

Призначення платежу: безповоротна благодійна допомога

 

 

НАШІ ПЕРШОЧЕРГОВІ ПОТРЕБИ
 
 
 
1. Ноутбуки (5 шт., можна б/у, втім у гарному стані. Ми щодня обробляємо десятки запитів. Потрібні надійні, швидкодіючі машини);
2. Папір офісний (80 g/m2. Папір потрібен нам щодня. Щомісяця ми витрачаємо понад 5 пачок паперу);
3. Картриджі для принтеру Lazer Jet Pro 400 color MFP (Ми заправляємо картриджі щонайменше 2 рази на місяць);
4. Файли (3-4 уп. на місяць);
5. Стільці офісні, на колесах (6 шт. Можна б/у але в гарному стані. Ми багато працюємо за компьютерами і потрібно, щоб наші волонтери і співробітники відчували себе комфортно і не стомлювалися);
6. Факс (стара факс-машина вийшла з ладу. Ми користуємося сучасним засобом - електронною поштою, втім чимало організацій передають інформацію по факсу і ми не маємо змоги її отримати);
7. Пальне: євро-дизель і бензин А-95 (Ми часто працюємо на виїзді, як по місту, так і по Україні: адвокація прав пацієнтів в органах державної влади та місцевого самоврядування, виїзд в регіони для здійснення громадської експертизи, на засідання Опікунських рад та Етичних комітетів з питань доступу пацієнтів до лікування, етико-правових питань тощо).
8. CRM-система для обробки, збереження і захисту масивів інформації, створення розгалуженої телефонії для того, щоб цілодобово будь-хто з наших заявників міг отримувати потрібну інформацію та мав доступ до необхідних контактів (наприклад, якщо людині відмовляють в наданні медичної допомоги, або пацієнт не може знайти життєвонеобхідний лікарський засіб, реєстрація якого закінчилася). Наш архів ведеться з 2002 року.
     Це: величезна електронна бібліотека для пацієнтів і медичних працівників, історія існування Ради та доробок сотень наших експертів - статті, буклети, інформаційні повідомлення, тисячі звернень громадян, переписка з органами влади, архів організації з 2002 року та багато іншої важливої інформації, потрібної для досягнення нашої Місії та цілей. 
   Дякуючи компанії Microsoft, ми маємо ліцензійне програмне забезпечення і отримали комерційну пропозицію від одного за партнерів Microsoft в Україні на впровадження такої системи згідно наших потреб. Розробка програмного забезпечення коштує чимало. Нам люб'язно погодилися зробити значну знижку.        Однак ми ще мусимо знайти ще $8000. 
    Це чимала сума, але вона ніщо, порівняно з цінністю, яку мають ці інструменти та інформація для захисту прав людини в медичній сфері здоров'я та побудови галузі охорони здоров'я, дружньої до пацієнта і лікаря. 
 
 

 

Ваш доброчинний внесок є фундаментальним вкладом у місію Ради захисту прав та безпеки пацієнтів.
 
Пожертви – це першочергове і найвагоміше з небагатьох джерел фінансування нашої діяльності з моменту заснування організації. Саме завдяки щедрості наших численних доброчинців і донорів ми спроможні підтримувати постраждалих пацієнтів, привертати увагу громадськості й влади до проблем прав і безпеки пацієнтів в Україні.
 
Приблизно чверть з бюджету Ради захисту прав та безпеки пацієнтів становлять доброчинні внески (пожертви й подароване майно). Інша частина – це грантова підтримка на реалізацію суспільно важливих проектів та невтомна, жертовна праця членів нашої організації та волонтерів.
 
Лише завдяки підтримці донорів і доброчинців Рада захисту прав та безпеки пацієнтів може зберегти свою незалежність, свободу досліджень, експертної оцінки, а також забезпечити швидку відповідь на численні термінові виклики, що постають в сфері охорони здоров’я.
 

 

 

 

вгору