Menu

Питання - Відповіді

Шановні друзі!

Ми раді представити вашій увазі нову рубрику на нашому сайті «Питання-відповіді». Щодня ми отримуємо значну кількість звернень громадян, в яких трапляється чимало питань, які вас хвилюють найбільше і повторюються найчастіше.

Вони стосуються різних аспектів та життєвих ситуацій, які виникають в зв’язку з отриманням медичної допомоги вами або вашими близькими.

Це спонукало нас створити цю рубрику і знайомити вас з найбільш поширеними й актуальними проблемами в сфері охорони здоров’я.

Дякуємо вам за довіру!

 

Детальніше ...

Вимагають доплату за надання медичної послуги

Ольга:

«Мною було здано на аналіз ліквор до медичного центру для подальшого відправлення до лабораторії. Однак через 7 днів мені в телефонному режимі повідомлено директором медичного центру про необхідність суттєвої доплати в зв’язку зі зміною вартості аналізу лабораторією. В іншому випадку вони повертають матеріал (ліквор) та сплачені грошові кошти.

Наскільки правомірною є вимога медичного центру щодо доплати та які дії в даному випадку слід здійснити?»

Детальніше ...

Застосування міжнародного законодавства

Олександр К.:

«Який закон або стаття Конституції регламентують, що при підписанні Україною міжнародних договорів, Україна в першу чергу повинна використовувати та виконувати міжнародні та європейські закони та акти, а не посилатись на українські закони. Оскільки лікарі постійно говорять, що вони живуть в Україні та керуються своїми законами, а інше – їх не стосується».

Детальніше ...

Відмова у наданні документів

Михайло:

«Я переніс обширний інфаркт, з вини лікарів. Так як швидка привезла мене з стенокардією, а 11 годин не проводилась терапія, тільки ходили і питали мене як я чуюсь. Аж після ЕХА через 11 годин, мене відправили в реанімацію. Я хочу зібрати документи, але мені відказують, як на швидкій, так і в лікарні. Чи правомірно це?»

Детальніше ...