Menu

Правила проведення особистого прийому громадян

Дякуємо Вам за звернення до Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів! Ми цінуємо кожний голос пацієнта і прагнемо його почути та допомогти. У зв’язку з обмеженими ресурсами та з метою більш ефективної допомоги просимо Вас уважно ознайомитися з інформацією щодо правил проведення особистого прийому громадян.
 
Особистий прийом громадян здійснюється:
1) після попереднього запису на прийом, у встановлений правилами трудового розпорядку робочий час та у відведені для особистого прийому громадян години;
2) після ознайомлення з надісланим поштою письмовим зверненням та доданими до нього матеріалами, підтверджуючими фактичні обставини, які необхідні для розгляду справи (медична документація, попередні звернення до органів державної влади або місцевого самоврядування та відповіді на них тощо) ;
3) якщо під час опрацювання письмового звернення буде встановлено, що є потреба та/або можливість вирішити проблему пацієнта в досудовому або судовому порядку;
4) виключно за наявності відповідних підстав для вирішення справи в адміністративному, претензійному або судовому порядку;
5) з метою детального з’ясування всіх обставин справи та підготовки (в разі необхідності) звернення до уповноваженого органу.
Під час особистого прийому, пацієнт заповнює анкету пацієнта, бланк згоди на обробку персональних даних та ознайомлюється з правилами надання правової допомоги.
Працівниками юридичної служби вислуховуються пояснення пацієнта та вивчаються документи.
Після з’ясування обставин справи вивчається нормативна база і формується позиція у справі та складається план подальших дій.
Якщо для вирішення справи бракує інформації чи документів заявнику призначається додаткова зустріч на яку необхідно надати додаткові документи (їх копії), зібрати інформацію тощо.
Письмові зразки документів, які потрібні для вирішення певної проблеми (скарга до МОЗ, позовна заява, запит тощо), позачергово складаються для членів Ради.
Вся вихідна кореспонденція реєструється і надсилається пацієнту звичайним листом.
Консультант (виконавець) може бути змінений за розпорядженням керівника юридичної служби.
 
Особистий прийом громадян проводиться в кожен останній четвер місяця з 11 до 17 години (за попереднім записом).
 
Звертаємо вашу увагу, що правова допомога надається на засадах благодійності, однак її здійснення не можливе без вашої фінансової підтримки! Тому ми будемо вдячні Вам за благодійний внесок, адже тим самим Ви підтримаєте діяльність юридичної служби Ради, що сприятиме її розвитку та допомозі найбільш нужденним та потребуючим.
Ви можете здійснити благодійне пожертвування на підтримання діяльності юридичної служби:
 

ВБО "Рада захисту прав та безпеки пацієнтів"

Код ЕДРПОУ 26332886

Розрахунковий рахунок 26004799965078,

в ПАТКБ Правекс-Банк

МФО 380838

Призначення платежу: безповоротна благодійна допомога

 
 
Конфіденційність. Вся особиста інформація, що стала відома консультанту в процесі надання правової допомоги є конфіденційною і не підлягає розголошенню (за виключенням випадків, встановлених чинним законодавством України та/або за погодженням клієнта).
 
Консультант має право відмовити у наданні правової допомоги у випадку:
- подання пацієнтом завідомо неправдивих даних;
- відмови пацієнта співпрацювати з консультантом, дотримуватися його порад або невиконання правил прийому громадян; 
- при неможливості зв’язатися з клієнтом протягом більш ніж одного місяця;
- настання іншої події/обставин, яка унеможливить продовження представництва інтересів клієнта (у разі появи ознак незаконності, неетичності, негативного впливу на репутацію організації).
 
Співпраця з засобами масової інформації (ЗМІ)
Рада співпрацює з провідними ЗМІ (радіостанціями, телестудіями, інформагентствами, друкованими вітчизняними та зарубіжними виданнями тощо). Саме завдяки професійному висвітленню проблеми в ЗМІ, досить часто вдавалося відновити справедливість та припинити порушення прав пацієнтів.
Подання будь-якої інформації про пацієнта, висвітлення подій та фактів тощо здійснюється лише після погодження з пацієнтом (його представником) і лише за наявності письмової заяви за підписом пацієнта або його представника (повноваження представників мають бути завірені належним чином), поданої на ім’я керівництва Ради.
Дякуємо Вам за звернення до Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів! Ми цінуємо кожний голос пацієнта і прагнемо його почути та допомогти. У зв’язку з обмеженими ресурсами та з метою більш ефективної допомоги просимо Вас уважно ознайомитися з інформацією щодо правил надання правової допомоги.
 
Надання правової допомоги Членам Ради, пацієнтам та іншим потребуючим здійснюється працівниками Юридичної служби лише у випадку, якщо питання знаходяться в межах компетенції Ради.
Ми надаємо допомогу у таких формах:
1) письмові відповіді на письмові звернення громадян;
2) особистий прийом працівниками юридичної служби.
3) представництво інтересів в медичних закладах, органах державної влади та в судах.
Для консультування можуть залучатися провідні фахівці – медичні працівники, юристи, експерти партнерських правозахисних організацій та студенти-правники вищих навчальних закладів України.
вгору